Lenovo ThinkPad X230 s dokovací stanicí a náhradní baterií

Prodám tři roky používaný funkční počítač Lenovo ThinkPad X230 s dokovací stanicí a náhradní baterií. Novější baterie je zakoupena na konci listopadu 2015 a má od té doby jeden rok záruku.

Fotka

Lenovo ThinkPad X230

Hardwarem inovativní, mobilní a prvotřídně výkonný notebook značky Lenovo dodávaný s dokovací stanicí. Tělo je zpevněno hořčíkovou slitinou v základně i na LCD a nezapomnělo se ani na kovové panty displeje.

V šasi jsou zabudované praktické vylepšováky jako je klávesnice odolná proti polití, lampička či systém citlivých antén pro WiFi nebo budoucí 3G připojení (počítač neobsahuje 3G modul, ale lze dokoupit).

Uvnitř najdeme technologicky reprezentativní procesor z rodiny Ivy Bridge - Intel Core i7 3520M. Tento nástupce procesorů s jádrem Sandy Bridge je stavěn na vyspělých 3D tranzistorech vyráběných 22 nm procesem, čímž se značně snižuje energetická spotřeba na provoz. Technologie Intel Turbo Boost 2 se vyrovná i s velmi vysokým zatížením, kdy automaticky zvedne frekvenci. Budete mít tak stále velkou rezervu výpočetního výkonu. Na procesoru je integrovaná grafika Intel HD Graphics 4000 podporující moderní grafické zobrazovací technologie.

Fotka

Fotka

Víko počítače je zakryto ochranou nálepkou od firmy Skinbook vyvedenou v motivech hry Machinarium. Nálepka lze bez problému sundat, rozhodl jsem se ji tam nechat, kdyby se vám líbila.

Fotka

Fotka

Fotka

Fotka

Fotka

Fotka

Takt vypadá víko bez nálepky (toto není reálná fotografie prodávaného zboží (jediná taková zde)):

Fotka

Počítač disponuje českou klávesnicí.

Fotka

Fotka

A takto vypadá zezadu:

Fotka

Fotka

Fotka

Počítač obsahuje tři závady, jinak je plně funkční.

  1. Nefunguje čtečka SD karet
  2. Naštíplý roh
  3. Prasklina

Fotka

Fotka

IBM 4337 Lenovo ThinkPad Mini Dock Series 3

Součástí prodeje je i dokovací stanice Lenovo ThinkPad Mini Dock Series 3. Co je to dokovací stanice? Ze svého notebooku si jednoduše můžete udělat stolní PC. Notebook máte doma zapojený v dokovací stanici, do které můžete připojit například myš, klávesnice, monitor, reproduktory a další zařízení. Poté stačí jednoduše notebook vycvaknout a můžete s ním cestovat. Doma opět vložíte notebook do dokovací stanice a můžete ho používat jako stolní PC.

Fotka

Fotka

Fotka

Fotka

Adaptéry

Součástí prodeje jsou také dva originál napájecí adaptéry. Větší 90W a menší 65W. Větší slouží k napájení dokovací stanice, menší pak na cestování s počítačem (ale samozřejmě, je to na vás, konektor je stejný).

Fotka

Zde ještě celkový pohled. Na obrázku není vidět jedna z baterií, protože je zapojená v počítači.

Fotka

Počítač je možné prohlédnout po domluvě osobně, volejte na 777974800. Na dobírku nezasílám.